O NÁS

 

Síla vulkánu. Erupce nadšení. Spalující vášeň. Gejzíry tryskajících emocí. Sám Héfaistos, syn Dia a Héry, chromý bůh ohně a božský kovář, se spolu se svými pomocníky pustil do práce. Rozdmýchal obří měchy pod Vesuvem a Etnou. Neúnavně pracoval celá dlouhá staletí a s pomocí kladiva, kovadliny a kleští vykouzlil klenot nedozírné ceny. Za tu dobu zhasly snad stovky sluncí a galaxie nespočetněkrát změnila svou tvář. Héfaistos však ve svém úsilí nepolevil a vytrval až do konce. Konečně je výsledek na světě. Z temných plamenů v hlubokých slujích poblíž žhavého zemského jádra vzniklo umělecké dílo nevídané krásy, neochabující síly a elegantních tvarů.

 

Tak, jako kdysi bájný Prométheus ukradl olympským bohům oheň, přinesl jej prvním lidem a navždy tím změnil jejich osud, tak i my chceme dát lidstvu revoluční vynález. Vozy BUREKO vyhlásily nesmiřitelnou válku všem lstivým nepřátelům jako jsou nuda, nicnedělání, šeď a průměrnost. Našimi zbraněmi jsou špičková kvalita, léty praxe prověřené zkušenosti, nejmodernější technologie, inovace inspirované originálními sny a odhodlání dotáhnout neotřelé nápady až do konce.

 

Certifikáty

 

Pojďte jej odhalit s námi!

 

Vyzkoušejte vozy BUREKO. Dřív než se přikryjete teplým plédem a vklouznete do pohodlných papučí, které si pro vás připravili dva nerozluční kamarádi jménem stáří a důchod. Nedopusťte, aby vás jako beránky zkrotil čas. Na to jste příliš mladí. Máte rozhodně na víc!!

 
Picture

NEW Bureko 6x6

Starý model Bureka 6x6 je nahrazen novým modelem NEW Bureko 6x6. Model byl uveden 16.5.2018.

Movie

6x6 2012 – 2017

V roce 2012 firma začala vyvíjet nový model pod označením Bureko 6x6. Pro tyto vozy byl zvolen motorový agregát 3,0 SDV6 Land Rover (188 kW/ 256 hp, 600Nm/2000 ot/min) s osmistupňovou automatickou převodovkou. Výroba tohoto modelu byla ukončena na jaře 2017.

Picture

4x4 2007 – 2013

Firma Burekone začala v roce 2007 modelovat svůj první vůz, pod označením Bureko H2x. Byl vyroben na základě designové studie Hummer Hx, kterou americká automobilka Hummer představila na autosalonu v Detriotu v roce 2006 a v roce 2007 také na Ženevském autosalonu. Vozy Bureko H2x s 6,0L V8 motorem od (GM) General Motros (323 kW/315 Hp) byly vyráběny do roku 2013.

 

© Bureko, s.r.o. | Webdesign by Lewest.cz